"A műanyag karfák mellett ez egy remek szék"
Lukáš M.
24.05.2026 10:13
"-"
Jesličky, z.s.
09.12.2024 06:06
"Összességében egy szép, masszív szék. A háttámla kialakítása jól támasztja a derékrészt. Minden úgy működik, ahogy kell. Nagyon elégedett vagyok. Melegen ajánlom ezt a széket.
Kiválóan kialakított szék, szépen kidolgozott hintamechanizmus."
heureka
09.10.2024 09:31
"Összességében egy szép, masszív szék. A háttámla kialakítása jól támasztja a derékrészt. Minden úgy működik, ahogy kell. Nagyon elégedett vagyok. Melegen ajánlom ennek a széknek a vásárlását.
Kiválóan kialakított szék, szépen kidolgozott hintamechanizmus."
heureka
09.10.2024 09:31
"Összességében egy szép, masszív szék. A háttámla kialakítása jól támasztja a derékrészt. Minden úgy működik, ahogy kell. Nagyon elégedett vagyok. Melegen ajánlom ezt a széket.
Kiválóan kialakított szék, szépen kidolgozott hintázó mechanizmus."
heureka
09.10.2024 09:31
"A megvásárolt irodai székkel egyelőre nagyon elégedett vagyok."
SG Geotechnika a.s.
25.09.2024 08:44
"Szép irodai szék, egyszerű összeszerelés. Ajánlom "
ASIG s.r.o.
08.12.2023 08:23
"Az üzlet gyorsan és zökkenőmentesen zajlott le. Ajánlom."
MP Kr...
30.11.2023 06:39
"A szék stabil, kényelmes és állítható"
heureka
10.11.2023 08:29
"elégedettség"
PKS h...
23.10.2023 06:13
"*"
Jiří Z.
12.08.2023 12:31
"A vásárláskor kissé szkeptikus voltam, hiszen ez az első közép-felső kategóriás székem. Azért vettem meg, mert elkezdtem otthonról dolgozni, és azt kell mondanom, hogy a szék összeszerelése a használati utasítás alapján egyszerű, ráadásul egy imbuszkulcsot is adnak hozzá. A szék minőségi anyagokból készült, az egyetlen kritika a kartámaszokra vonatkozik: kissé mozognak, de ez nem jelent problémát. Már az első nap után is javult a hátfájásom. Ajánlom, hogy kombinálják egy lábtartóval a maximális kényelem érdekében. A szállítással nagyon elégedett voltam, annak ellenére, hogy a GLS megrongálta a csomagot, de a széknek nem esett baja, mert kiválóan volt becsomagolva. A hölgy a telefonvonalon készségesen segített. Nagyon köszönöm a remek szolgáltatást, biztosan ajánlani fogom Önöket, és már várom a következő vásárlást!"
Petr M.
11.07.2023 21:33
"Egyelőre rendben tűnik, csakhogy ha nagyobb erővel támaszkodom a szék háttámlájára, akkor erősen fémes hangot ad, mintha kissé megcsúszna a háttámla rögzítésében..."
Martin P.
31.05.2023 11:19
" A székek könnyűek és légiesek"
heureka
23.11.2022 07:08
"Nagyon kényelmes szék. Magasabb embereknek a hosszabb háttámlával ellátott változatot ajánlanám, hogy a fejtámla ne érjen a hátuk végéhez :-)"
heureka
22.09.2022 12:18
"Nagyon kényelmes szék. A valamivel magasabb embereknek a hosszabb háttámlával ellátott változatot ajánlanám, hogy a fejtámla ne érjen a hátuk végéhez :-)"
heureka
22.09.2022 12:18
"Már volt ilyen székünk, így most is minden rendben van
"
heureka
17.11.2021 12:30
"Már volt ilyen székünk, így most is minden rendben van"
heureka
17.11.2021 12:30
"A szék jól néz ki, a HO-n vettem, de ez olyan, mint amikor új cipőt vásárolsz: csak hosszabb használat után derül ki, hogy milyen is valójában. Hosszabb ideig tartó üléshez nem ajánlom, nincs deréktámasza, a karfákat kárpitoztam, hogy ne nyomják a könyökömet, a lábam alá egy taburettet teszek, az, hogy az embernek magának kell összeszerelnie, az már egy másik történet, a háttámla kissé ferde, a szabályozó karok működnek, de még mindig szokom, nem ajánlom, már nem venném meg"
Emília reagál az értékelésre
Nálunk 14 napon belül ok nélkül visszaküldheti a széket, ha nem felel meg az elvárásainak. Ha úgy tűnik, hogy a szék görbe vagy más módon hibás, akkor reklamációt nyújthat be: https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php
Hromnice Všetečná
22.09.2021 17:47
"Nagyon elégedett vagyok, a szék összeszerelése kicsit tovább tartott, de megoldható. A gumibevonatú kerekekkel is elégedett vagyok. Két darabot vettünk – az egyiknél kicsit recseg, de az enyémmel nincs gondom – nem nyikorog, és egyetlen alkatrésze sem recseg. Néha úgy tűnik, hogy a karfa nem ugyanolyan magasan van ugyanazon a fokozaton, de az asztal széléhez viszonyítva ugyanolyan magasan van. A szék masszív és stabil, amit nagy előnynek tartok, ha egész nap az asztalnál ülök. Ajánlom otthoni irodai használatra, és kiegészíteném egy asztal alatti lábtartóval."
Angelika
26.03.2021 18:42
" jó ár-érték arány"
heureka
15.03.2021 11:10
"minden rendben"
Marek Jakubčo
10.03.2021 11:02
"Teljes mértékben elégedett vagyok. Ezt a széket otthoni irodámba vettem, mert ugyanilyen van már évek óta a munkahelyemen, és még mindig kényelmesen ülök benne. "
Pavla
09.03.2021 08:15
"Kiváló minőségű anyagok, egyszerű szerelés"
heureka
22.02.2021 15:37
" Kiváló minőségű, strapabíró szék, amely arra készteti az embert, hogy egyenes háttal üljön."
Zboží.cz
14.12.2020 13:59
" Kiváló minőségű, strapabíró szék, amely arra készteti Önt, hogy egyenes háttal üljön."
Zboží.cz
14.12.2020 13:10
"Elégedett vagyok. A vásárlás a szokásos módon zajlott, a szállítás kicsit tovább tartott, mint vártam, de csak néhány napot, és be kell vallanom, hogy a járvány csúcspontján vásároltam. Az összeszerelést a lányom végezte el. A szék kényelmes, a konyhaasztalnál végzett távmunkából eredő hátfájásom lassan enyhül."
RP
24.11.2020 04:30
"Ez a szék a durvább bánásmódnak is ellenáll."
heureka
16.10.2020 06:30
"Összességében elégedett vagyok. A szék problémamentesen működik, és eddig minden elvárásomat teljesíti. Viszonylag könnyű, ugyanakkor stabil. A háttámla döntése könnyedén működik, akárcsak a többi vezérlőelem.
Az egyetlen kifogásom a fejtámlával kapcsolatos: örültem volna, ha egy kicsit magasabban lenne, de sajnos a csúszó szerkezet miatt ez már nem lehetséges."
Tomas
10.09.2020 12:59
"Nagyon elégedett vagyok a székkel."
Gabriela
20.05.2020 07:36
"Szilárd és kiváló minőségű szék. A háttámla állítható anélkül, hogy az alsó rész elmozdulna, hosszú élettartamú, és segít a hát egyenes tartásában"
Dávid Štuller
09.05.2020 15:38
"jó ár-érték arány"
heureka
02.11.2019 21:02
"A szék kényelmes és kiváló minőségű. A háttámla szilárd és lélegző, az ülés kialakítása pedig elősegíti a helyes testtartást. Az ár-érték arány és a garancia valóban kedvező."
Jana
24.10.2019 10:00
" Szilárd szék, alkalmas 8 órás irodai munkavégzésre., A háttámla fémvázas., Karfa – állítható magasságú, az árban benne van., Jó görgők."
heureka
25.02.2019 08:57
" Szilárd szék, alkalmas 8 órás irodai munkára., A háttámla fémvázas., Karfa – állítható magasságú, az árban benne van., Jó görgők."
heureka
25.02.2019 08:57
"A szék szilárd és stabil, a háttámla fémmerevítőkkel van ellátva, így más műanyag székekhez képest valóban jobb minőségű. Kényelmes ülőfelület. A görgők jól gördülnek a szőnyegen. Irodai használatra, hosszú távú üléshez ajánlom."
L
15.02.2019 09:32
" Kényelmes, könnyen összecsukható
- A fejtámla nem túl kényelmes, és nem lehet előre-hátra állítani, csak magasságban :/ És főleg a formája nem jó, inkább egy félkör alakút választanék (ún. )!"
heureka
11.04.2018 21:46
" Kényelmes, könnyen összecsukható
- A fejtámla nem túl kényelmes, és nem állítható előre-hátra, csak magasságban :/ És főleg a formája nem jó, inkább egy félkör alakút választanék (ún. )!"
heureka
11.04.2018 21:46
" Kényelmes, könnyen összecsukható
- A fejtámla nem túl kényelmes, és nem lehet előre-hátra állítani, csak magasságban :/ És főleg a formája nem jó, inkább egy félkör alakút választanék!"
heureka
11.04.2018 21:46
" Kényelmes, könnyen összecsukható
- A fejtámla nem túl kényelmes, és nem lehet előre-hátra állítani, csak magasságban :/ És főleg a formája sem jó, inkább egy félkör alakút választanék!"
heureka
11.04.2018 21:46
" Kényelmes, könnyen összecsukható
- A fejtámla nem túl kényelmes, és nem állítható előre-hátra, csak magasságban :/ És főleg a formája sem jó, inkább egy félkör alakút választanék!"
heureka
11.04.2018 21:46
" kiváló minőségű szék"
heureka
20.01.2018 09:10
"A szék kinézetre tökéletes, de a funkcionalitás terén hiányosságokat mutat. A szék összeszerelése és a működésének kipróbálása után recsegő hang hallatszott, amikor a háttámlára támaszkodtam. Október 6-án szállították ki a széket, október 24-én pedig reklamációra küldtem vissza, ahol november 1-ig volt, és a mai napig nem kaptam visszajelzést a reklamáció visszaigazolásáról, nemhogy a hibáról és a reklamáció elismeréséről vagy elutasításáról. A következő szöveg szerepel a reklamációs szabályzatukban: A jótállási idő a reklamáció benyújtásától annak rendezéséig, vagy addig az időpontig meghosszabbodik, amíg a vevő köteles volt az árut átvenni.
A fiamnak ugyanilyen széke van, és az rendben van, ugyanolyan kerekei vannak, mint nekem, de nekem azok a kerekek 212 Kč-ba kerültek. Ez egy furcsa hozzáállás!"
Václav
07.11.2017 08:23
"A szék kényelmes, de még mindig szoknom kell. Tényleg hátul kell ülni, hátradőlni és közelebb húzódni az asztalhoz. Ha sokat mozogsz az asztalnál, akkor a szék szélén ülni nem túl kellemes és kényelmes a megemelt elülső rész miatt. De pont ez a lényeg: hogy ne a szélén üljön az ember. "
Ilona
18.09.2017 10:46
"A háttámlával ellátott székek remekek, jobbak, mint a háttámla nélküliek...
A hálós anyagot még mindig nem értem... személy szerint valószínűleg nem venném meg
A cég azonban elégedett, és ez egy kulcsfontosságú gyártási eszköz :)"
spoločnosť
31.08.2017 06:02
"- Igen, rendben van
- minden rendben, - úgy működik, ahogy kell, - nálam jól működik
- - semmi (még csak egy hete használom)"
heureka
08.04.2017 22:50
"A szék jól működik, de az összeszerelési útmutató nagyon rövid, nem csekély adag ésszel kell hozzá, de végül sikerült megfejtenem."
heureka
02.09.2016 10:21
"A szék jól működik, de az összeszerelési útmutató nagyon rövid, nem csekély észre van szükség a megértéséhez, de végül sikerült megfejtenem."
heureka
02.09.2016 10:21
"A szék jól működik, de az összeszerelési útmutató nagyon rövid, nem csekély éleslátást igényel, de végül sikerült megfejtenem."
heureka
02.09.2016 10:21
"A szék jól működik, de az összeszerelési útmutató nagyon rövid, nem csekély észjárást igényel, de végül sikerült megfejtenem."
heureka
02.09.2016 10:21
"Már volt ilyenem, és egy kollégámnak kellett
Kényelem, ergonómia
- Fogalmam sincs "
heureka
02.05.2016 08:19
"Ajánlom...
kényelmes, stabil, állítható
- egyelőre semmi"
heureka
23.11.2015 09:02
"megfelel
ez egy szék, megfelel a követelményeknek
- a fejtámla magassága állítható lehetne"
heureka
08.09.2015 09:24
"A székeket nagy számban használjuk a cégnél, az alkalmazottak elégedettek"
heureka
24.03.2015 10:21
"A ügyes barkácsolónak saját kezűleg kellett elkészítenie a fejtámla állítható tartóját. A szék ezért a „DoDo” (otthon befejezendő) kategóriába került
Kiváló irodai szék a minőség, a használati tulajdonságok és az ár arányát tekintve
- A gyártó nem gondolt a fejtámla függőleges és vízszintes állítására. Kár, egyébként remek termék lenne. Egy ügyes barkácsolónak saját kezűleg kellett elkészítenie a fejtámla állítható tartóját. A szék ezért a DoDo (otthon befejezendő) kategóriába került."
heureka
05.03.2015 10:14
"A ügyes barkácsolónak saját kezűleg kellett elkészítenie a fejtámla állítható tartóját. A szék ezért a „DoDo” (otthon befejezendő) kategóriába került
Kiváló irodai szék a minőség, a használati tulajdonságok és az ár arányát tekintve
- A gyártó nem gondolt a fejtámla függőleges és vízszintes állítására. Kár, különben a termék remek lenne. Egy ügyes barkácsolónak saját kezűleg kellett elkészítenie a fejtámla állítható tartóját. A szék ezért a DoDo (otthon befejezendő) kategóriába került."
heureka
05.03.2015 10:14
"A ügyes barkácsolónak saját kezűleg kellett elkészítenie a fejtámla állítható tartóját. A szék ezért a „DoDo” (otthon befejezendő) kategóriába került
Kiváló irodai szék a minőség, a használati tulajdonságok és az ár arányát tekintve
- A gyártó nem gondolt a fejtámla függőleges és vízszintes állítására. Kár, mert egyébként remek termék lenne. Egy ügyes barkácsolónak saját kezűleg kellett elkészítenie a fejtámla állítható tartóját. A szék ezért a DoDo (otthon befejezendő) kategóriába került."
heureka
05.03.2015 10:14
"A ügyes barkácsolónak magának kellett elkészítenie a fejtámla állítható tartóját. A szék ezért a „DoDo” (otthon befejezendő) kategóriába került
Kiváló irodai szék a minőség, a használati tulajdonságok és az ár arányát tekintve
- A gyártó nem gondolt a fejtámla függőleges és vízszintes állítására. Kár, különben remek termék lenne. Egy ügyes barkácsolónak saját kezűleg kellett elkészítenie a fejtámla állítható tartóját. A szék ezért a DoDo (otthon befejezendő) kategóriába került."
heureka
05.03.2015 10:14
"Ez az ár garantálja a tökéletes üléskényelmet"
heureka
10.10.2014 11:55
"Ez az ár tökéletes választás"
heureka
10.10.2014 11:55
"Ezt a széket a munkahelyemen is használom, így tudtam, mire számíthatok.
kényelmes ülés, szép megjelenés, a nappaliba is jól illik, a szék háttámlája jól támasztja a hátat
- egyelőre semmi"
heureka
03.10.2014 21:26