" Egyszerű összeszerelés, kényelmes ülés"
heureka
30.08.2023 07:24
"sebesség"
SV me...
09.03.2023 06:24
"-"
Městs...
20.02.2023 07:51
""
heureka
09.08.2021 07:51
"A szék az arany középút, élettartama normál irodai használat mellett körülbelül 5 év. A szerelése meglehetősen bonyolult és igényes, a csavarok nem illeszkednek a túlfúrt lyukakba. A szék kezelhetősége használat közben problémamentes, a gázrugó működik, a karfák állíthatók. A fekete-kék színkombináció szép.
"
heureka
14.04.2021 13:49
"A szék az arany középút, élettartama normál irodai használat mellett körülbelül 5 év. A szerelése meglehetősen bonyolult és igényes, a csavarok nem illeszkednek a túlfúrt lyukakba. A szék kezelhetősége használat közben problémamentes, a gázrugó működik, a karfa állítható. A fekete-kék színkombináció szép."
heureka
14.04.2021 13:49
"A szék a „középút” megoldása, élettartama normál irodai használat mellett körülbelül 5 év. A szerelése meglehetősen bonyolult és igényes, a csavarok nem illeszkednek a túlfúrt lyukakba. A szék kezelhetősége használat közben problémamentes, a gázrugó működik, a karfák állíthatók. A fekete-kék színkombináció szép."
heureka
14.04.2021 13:49
"A szék a „középút” megoldása, élettartama normál irodai használat mellett körülbelül 5 év. A szerelése meglehetősen bonyolult és igényes, a csavarok nem illeszkednek a túlfúrt lyukakba. A szék kezelhetősége használat közben problémamentes, a gázrugó működik, a karfa állítható. A fekete-kék színkombináció szép."
heureka
14.04.2021 13:49
"Elégedett vagyok, megfelelt az elvárásaimnak. Kényelmes és gyönyörű székek."
S. B.
08.04.2021 09:02
"Szuper. Még több órás otthoni munkavégzés közben is kényelmesen ülni rajta. Nem cserélném le!"
Heda
21.03.2021 21:04
"Kiváló irodai szék – tökéletes otthoni irodához, kényelmes, kérésre gumibevonatú kerekekkel is kapható, és a férjem is gond nélkül összeállította, pedig ő ebben a témában igazi profi."
Zuzana Jasenčáková
01.03.2021 07:26
"Elégedettek vagyunk a megvásárolt székekkel, kényelmes ülésélményt nyújtanak még a munkahelyi hosszú és mindennapi ülés során is. Az összeszerelés zökkenőmentesen zajlott. Nagyra értékeljük az eladó hozzáállását és a gyors, problémamentes kommunikációt. "
D.C Profit
28.12.2020 15:36
"Pontosan olyan irodai szék, amilyet szerettem volna. Állítható magasság, kartámaszok, kényelmesen kialakított ülés. Teljesen elégedett vagyok vele."
Andrea
14.11.2020 19:04
"Remek, stabil és kényelmes. Ajánlom"
Daniel Tvrdý
29.10.2020 07:02
"Elégedettség, ahogyan azt vártam is"
Ondrej
10.10.2020 06:34
" kiváló kivitelezés"
heureka
22.09.2020 06:58
"Grand Calypso – Az irodai székben még hosszabb ideig is nagyon kényelmes ülni, jól támasztja a hátat, a háttámla nyáron, de egész évben is jól szellőzik. 180 cm magas vagyok, de a szék testalkathoz igazítható. Rendeltem hozzá nagyobb teherbírású, gumibevonatú görgőket. Ráadásul jól mutat az irodában, különböző színek közül lehet választani. Ajánlom."
Juraj
22.07.2020 15:55
"Elégedett vagyok a székkel, mivel nagyon kényelmes, még hosszabb ideig tartó ülés esetén is. Az összeszerelés problémamentesen ment a mellékelt útmutató segítségével, amelyben viszont elég gyorsan ki lehet találni magát az ember. Kisebb hátránynak tartom a hidraulikus dugattyú és a kereszt közötti apró hézagot, ami kisebb mozgásokat okoz, de semmi komolyat. Magasabb embereknek is megfelelő. Melegen ajánlom."
Honza
24.06.2020 10:11
"Nagyon elégedett vagyok "
Anton Martinka
03.06.2020 07:48
"Nagyon elégedett vagyok a székkel, az ülés hihetetlenül kényelmes. Eleinte tartottam ettől a diákok számára meglehetősen nagy kiadástól, de mivel néha egész nap a számítógép előtt ülök, nem tudom eléggé dicsérni."
Ľubomíra
10.05.2020 22:23
"Eddig még nem találtam ilyet.
Nagyon kényelmes szék, a kartámaszok magassága állítható, a háttámla dőlésszöge szabályozható, rendkívül kényelmes ülőfelület. Hosszabb ideig tartó üléshez is alkalmas. A szék masszív, 15,8 kg, úgyhogy remélem, hogy kitart."
heureka
15.04.2020 09:17
"Eddig még nem találtam ilyet.
Nagyon kényelmes szék, a kartámaszok magassága állítható, a háttámla dőlésszöge szabályozható, rendkívül kényelmes ülőfelület. Hosszabb ideig tartó üléshez is alkalmas. A szék masszív, 15,8 kg, úgyhogy remélem, hogy bírni fogja."
heureka
15.04.2020 09:17
"nem megfelelő ülésdőlés"
Markéta
14.02.2020 08:05
"Stabil szék, amely kényelmes ülésélményt nyújt. Magasabb testalkatúaknak és nagyobb testsúlyúaknak is alkalmas. Szilárd benyomást kelt, és hosszú élettartammal rendelkezik.
A szék egyes alkatrészei kiváló minőségűek és jól illeszkednek egymáshoz."
heureka
29.12.2019 16:22
"Stabil szék, amely kényelmes ülésélményt nyújt. Magasabb testalkatúaknak és nagyobb testsúlyúaknak is alkalmas. Szilárd benyomást kelt, és hosszú élettartammal rendelkezik.
A szék egyes alkatrészei kiváló minőségűek, és jól illeszkednek egymáshoz."
heureka
29.12.2019 16:22
"Pontosan azt találtam, amit kerestem"
Marian
22.12.2019 06:32
"elégedett vagyok"
jiří cachnín
29.12.2018 18:56
" Kényelmes szék"
heureka
01.12.2018 23:42
"Ezeket a székeket az irodába vásároltuk, mivel korábban már jó tapasztalataink voltak velük, így nem kockáztattunk. Kényelmesek, sokféleképpen állíthatók, ugyanakkor nem tűnnek feleslegesen terjedelmesnek."
Natália
05.11.2018 08:17
" kényelmes, hosszú ülésekhez is alkalmas, fejtámlával, érthető összeszerelési útmutatóval
- az összeszerelés némi munkát igényel – egyes csavarok menete valamilyen műanyaggal volt bevonva, ezért nem volt könnyű őket felszerelni"
heureka
27.08.2018 11:12
" kényelmes, hosszú ülésekhez, fejtámlával, érthető összeszerelési útmutatóval
- az összeszerelés némi munkát igényel – egyes csavarok menete valamilyen műanyaggal volt bevonva, ezért nem volt könnyű őket felszerelni"
heureka
27.08.2018 11:12
" kényelmes, hosszú ülésekhez, fejtámla, áttekinthető összeszerelési útmutató
- az összeszerelés némi munkát igényel – egyes csavarok menete valamilyen műanyaggal volt bevonva, ezért nem volt könnyű őket felszerelni"
heureka
27.08.2018 11:12
"167 cm magas vagyok, és háttámla nélküli változatot vettem, ami remek, kényelmes és szép – a háttámlás változat nem felelt meg nekem"
renata Titzlová
28.05.2018 08:34
"Vettem egy széket a rendelőbe, remekül kényszeríti az embert, hogy egyenes tartsa a hátát. Puha ülőpárna, elegáns és különböző kombinációkban kapható. Állítható karfák. Nagyon ajánlom. A fejtámla nem hiányzik, nincs időm a fejemet ráhajtani, de még a páciens mellett is hintázhatok."
Kamila
08.04.2018 18:53
"Rendkívül elegáns kivitel, ergonómikus, ami előnyös azok számára, akik ülő munkát végeznek; melegen ajánlom, hogy az ember fizessen egy kicsit többet, de inkább legyen egészséges a gerince.
Hátránynak tartom, hogy ha fejtámlát is vásárolunk hozzá, a magasság még a legalsó állásban sem megfelelő az alacsonyabb, körülbelül 165 cm-es emberek számára."
Gabriela
14.02.2018 18:58
"Kényelmes szék, az árnak megfelelő."
heureka
11.09.2017 09:10
"Kényelmes szék, az árához méltó."
heureka
11.09.2017 09:10
"Kényelmes ülés és háttámla, állítható, a szék kényelmes és munkavégzésre alkalmas. Az árát tekintve hajlandó vagyok elnézni a kissé „csikorgó” állítható kartámaszokat (még rögzített helyzetben is van egy kis játékuk). Számomra a legfontosabb a jó háttámasz, és nem az, mint sok más széknél, amelyeknél vagy fekvő, vagy még inkább fekvő pozícióba lehet állítani."
heureka
28.08.2017 11:15
"Kényelmes ülés és háttámla, állítható, a szék kényelmes és munkavégzésre alkalmas. Az árát tekintve hajlandó vagyok elnézni a kissé „csikorgó” állítható kartámaszokat (még rögzített helyzetben is van egy kis játékuk). Számomra a legfontosabb a jó háttámasz, és nem az, mint sok más széknél, amelyeknél a pozíciót fekvő vagy még inkább fekvő helyzetbe lehet állítani."
heureka
28.08.2017 11:15
"Kényelmes ülés és háttámla, állítható, a szék kényelmes és munkavégzésre alkalmas. Az árát tekintve hajlandó vagyok elnézni a kissé „csikorgó” állítható kartámaszokat (még rögzített helyzetben is van egy kis játékuk). Számomra a legfontosabb a jó háttámla, és nem az, mint sok más széknél, amelyeknél vagy fekvő, vagy még inkább fekvő pozícióba lehet állítani."
heureka
28.08.2017 11:15
"Ezt a széket már az előző munkahelyemről ismertem; a kényelme kiváló, az árát tekintve pedig több mint tökéletes. Az összeszerelés teljesen zökkenőmentes volt, minden alkatrész tökéletesen illeszkedett. "
Pavel Chvalina
09.08.2017 08:32
"A terméket a Zarizuj.cz áruház képzett személyzetének ajánlására választottam. Pontosan megfelel az elvárásaimnak, ami a minőségi ülőalkalmatosságot és a légáteresztő hálós anyagot illeti.
Jó ár-érték arányú szék. A légáteresztő hálós anyag nagyon kényelmes.
- Egyelőre nincs."
heureka
18.05.2017 11:35
"Néhány év után végre megkaptuk az új irodai székeket. Szinte azonnal megszűnt a hátfájásom, nem vagyok merev a munkából hazatérve, és rögtön jobb a hangulatom. Úgy gondolom, hogy a kollégáim is így vélekednek. Nagyon ajánlom ezt a terméket.
eddig tökéletes, kényelmes ülni rajta, könnyen összeállítható
- egyelőre semmi, még nagyon rövid ideje használjuk"
heureka
12.05.2017 06:13
"Néhány év után végre megkaptuk az új székeket a munkahelyünkre. Szinte azonnal megszűnt a hátfájásom, nem vagyok merev a munkából hazatérve, és rögtön jobb a hangulatom. Úgy gondolom, hogy a kollégáim is így vélekednek. Igazán ajánlom ezt a terméket.
eddig tökéletes, kényelmes ülni rajta, könnyen összeállítható
- egyelőre semmi, még nagyon rövid ideje használjuk"
heureka
12.05.2017 06:13
"Néhány év után végre megkaptuk az új irodai székeket. Szinte azonnal megszűnt a hátfájásom, nem vagyok merev a munkából hazatérve, és rögtön jobb a hangulatom. Úgy gondolom, hogy a kolléganőim is így vélekednek. Nagyon ajánlom ezt a terméket.
eddig tökéletes, kényelmes ülni rajta, könnyen összeállítható
- egyelőre semmi, még nagyon rövid ideje használjuk"
heureka
12.05.2017 06:13
"Néhány év után végre megérkeztek az új irodai székek. Szinte azonnal megszűnt a hátfájásom, nem vagyok kimerült, amikor hazamegyek a munkából, és rögtön jobb a hangulatom. Úgy gondolom, hogy a kollégáim is így vélekednek. Nagyon ajánlom ezt a terméket.
eddig tökéletes, kényelmes ülni rajta, könnyen összeállítható
- egyelőre semmi, még nagyon rövid ideje használjuk"
heureka
12.05.2017 06:13
"A szék körülbelül egy hónapos, napi 8 órás munkahelyi használat után is jó állapotban van; elégedett vagyok vele, kevésbé fáj a hátam. "
Musilová
24.04.2017 09:12
"Vettem egy széket az otthoni irodámba, hosszabb ülésekhez, fejtámlával és karfákkal. Teljesen remek hosszú ülésekhez és filmnézéshez fekvő helyzetben is (a szék bármelyik hintázó pozícióban rögzíthető). A szék teljesen szétszerelt állapotban érkezett, így az összeszerelés egy kicsit időbe telt, de amint az ember megismeri a tervrajzot, gyorsan megy, és azt kell mondanom, hogy az én esetemben az összes csavar, lyuk stb. teljesen rendben volt. A fejtámasszal nagyon elégedett vagyok. 178 cm magas vagyok és kb. 90 kg-ot nyomok, a szék teljesen rendben van, és melegen ajánlom ezt a széket, valamint nagy elismerésem az ostravai fiók bemutatójának és tanácsainak."
Ladislav Chalupa
20.04.2017 09:22
"Vettem két karfás, fejtámlával ellátott széket. A négy karfa közül az egyiken nem működik a magasságállítás, ezért reklamálnom kell. Mindkét fejtámla rögzíthetetlen, mert a csavar nem a tengelyen van, így a rögzítőgombot nem lehet meghúzni. A csavarnyílások elhelyezkedése a termék problémája – milliméterre sem pontos, és az összeszerelés során fáradságosan kell keresni azt a pozíciót, amelyben az összes csavart be lehet csavarni. Mintha nem gép, hanem egy rosszul aludt ember készítette volna. Számomra nagy csalódás. Igényt nyújthatok be, de ez azt jelenti, hogy az egészet szét kell szerelni és valahova el kell küldeni... "
Pavel Hrabík
19.01.2017 08:28
"elégedettség
A szék szép és kényelmes, egész nap a számítógép előtt ülök, és tényleg nagyon kényelmesen ülök benne, nem fáj a hátam... egyszerűen szuper, ennyi pénzért elég jó vétel
- műanyag lába van... nem tudom, meddig bírja ki"
heureka
16.12.2016 20:20
"Kevesebb mint két hónapja használom a széket, így még nem tudom hosszú távon értékelni a minőségét. Eddig azonban teljesen elégedett vagyok: nagyon jó minőségű és kényelmes ülés, az első héten elmúlt a korábbi szék miatt kialakult hátfájásom. A hidraulika és az egész szék úgy tűnik, hogy bírni fogja a strapát. A gumibevonatú görgők kímélik a laminált padlót és a PVC-t is. Kicsit attól tartottunk, hogy a hálós háttámlát tönkreteszik a macskáink, de annak ellenére, hogy szívesen másznak rajta, nem látszik rajta semmilyen sérülés. Vagyis a széket macskás háztartásoknak is ajánlhatom :)
A legkedvezőbb árú eladó kiválasztásakor azonban figyeljenek a szék méreteire és nevére. A Calypso több változatban is kapható (alap, XL és GRAND), és például az alapváltozat véleményem szerint teljesen használhatatlan az alacsony háttámla miatt. Az árkülönbségeket a különböző felszereltség is okozhatja: míg a karfa mindig a csomag része, a külön fejtámla már felár ellenében kapható, és az is vagy olcsóbb, rögzített változatban, vagy drágább, állítható változatban. Számomra a Calypso Grand fejtámla nélkül az ideális választás.
Kényelmes és egészséges ülés, Kiváló minőségű hidraulika, Gumibevont kerekek, Masszív, kényelmes ülőpárna"
heureka
28.08.2016 10:17
"Kevesebb mint két hónapja használom a széket, így még nem tudom hosszú távon megítélni a minőségét. Eddig azonban teljesen elégedett vagyok: nagyon jó minőségű és kényelmes ülés, az első héten elmúlt a korábbi szék miatt kialakult hátfájásom. A hidraulika és az egész szék úgy néz ki, mintha bírná a strapát. A gumibevonatú görgők kímélik a laminált padlót és a PVC-t is. Kicsit attól tartottunk, hogy a hálós háttámlát tönkreteszik a macskáink, de annak ellenére, hogy szívesen másznak rajta, nem látszik rajta semmilyen sérülés. Vagyis a széket macskás háztartásoknak is ajánlhatom :)
A legkedvezőbb árú eladó kiválasztásakor azonban figyeljenek a szék méreteire és nevére. A Calypso több változatban is kapható (alap, XL és GRAND), és például az alapváltozat véleményem szerint teljesen használhatatlan az alacsony háttámla miatt. Az árkülönbségeket a különböző felszereltség is okozhatja: míg a karfa mindig a csomag része, a külön fejtámla már felár ellenében kapható, és az is vagy olcsóbb, rögzített változatban, vagy drágább, állítható változatban. Számomra a Calypso Grand fejtámla nélkül az ideális választás.
Kényelmes és egészséges ülés, Kiváló minőségű hidraulika, Gumibevont kerekek, Masszív, kényelmes üléspárna"
heureka
28.08.2016 10:17
"Kevesebb mint két hónapja használom a széket, így még nem tudom hosszú távon értékelni a minőségét. Eddig azonban teljesen elégedett vagyok: nagyon jó minőségű és kényelmes ülés, az első hét során elmúlt a korábbi szék miatt kialakult hátfájásom. A hidraulika és az egész szék úgy tűnik, hogy bírni fogja a strapát. A gumibevonatú görgők kímélik a laminált padlót és a PVC-t is. Kicsit attól tartottunk, hogy a hálós háttámlát tönkreteszik a macskáink, de annak ellenére, hogy szívesen másznak rajta, nem látszik rajta semmilyen sérülés. Vagyis a széket macskás háztartásoknak is ajánlhatom :)
A legkedvezőbb árú eladó kiválasztásakor azonban figyeljenek a szék méreteire és nevére. A Calypso több változatban is kapható (alap, XL és GRAND), és például az alapváltozat véleményem szerint teljesen használhatatlan az alacsony háttámla miatt. Az árkülönbségeket a különböző felszereltség is okozhatja, míg a karfa mindig a csomag része, a külön fejtámla már felár ellenében kapható, és az is vagy az olcsóbb, rögzített változatban, vagy a drágább, állítható változatban. Számomra a Calypso Grand fejtámla nélkül az ideális választás.
Kényelmes és egészséges ülés, Kiváló minőségű hidraulika, Gumibevont kerekek, Masszív, kényelmes üléspárna"
heureka
28.08.2016 10:17
"Két hónapja használom a széket, így még nem tudom hosszú távon megítélni a minőségét. Eddig azonban teljesen elégedett vagyok: nagyon jó minőségű és kényelmes ülés, az első héten elmúlt a korábbi szék miatt kialakult hátfájásom. A hidraulika és az egész szék úgy néz ki, mintha bírná a strapát. A gumibevonatú görgők kímélik a laminált padlót és a PVC-t is. Kicsit attól tartottunk, hogy a hálós háttámlát tönkreteszik a macskáink, de annak ellenére, hogy szívesen másznak rajta, nem látszik rajta semmilyen sérülés. Vagyis a széket macskás háztartásoknak is ajánlhatom :)
A legkedvezőbb árú eladó kiválasztásakor azonban figyeljenek a szék méreteire és nevére. A Calypso több változatban is kapható (alap, XL és GRAND), és például az alapváltozat véleményem szerint teljesen használhatatlan az alacsony háttámla miatt. Az árkülönbségeket a különböző felszereltség is okozhatja, míg a kartámaszok mindig a csomag részét képezik, a külön fejtámla már felár ellenében kapható, és az is vagy az olcsóbb, rögzített változatban, vagy a drágább, állítható változatban. Számomra a Calypso Grand fejtámla nélkül az ideális választás.
Kényelmes és egészséges ülés, Kiváló minőségű hidraulika, Gumibevonatú kerekek, Masszív, kényelmes üléspárna"
heureka
28.08.2016 10:17
"Két hónapja használom a széket, így még nem tudom hosszú távon értékelni a minőségét. Eddig azonban teljesen elégedett vagyok: nagyon jó minőségű és kényelmes ülés, az első héten elmúlt a korábbi szék miatt kialakult hátfájásom. A hidraulika és az egész szék úgy néz ki, mintha bírná a strapát. A gumibevonatú görgők kímélik a laminált padlót és a PVC-t is. Kicsit attól tartottunk, hogy a hálós háttámlát tönkreteszik a macskáink, de annak ellenére, hogy szívesen másznak rajta, nem látszik rajta semmilyen sérülés. Vagyis a széket macskás háztartásoknak is ajánlhatom :)
A legkedvezőbb árú eladó kiválasztásakor azonban figyeljenek a szék méreteire és nevére. A Calypso több változatban is kapható (alap, XL és GRAND), és például az alapváltozat véleményem szerint teljesen használhatatlan az alacsony háttámla miatt. Az árkülönbségeket a különböző felszereltség is okozhatja, míg a kartámaszok mindig a csomag részét képezik, a külön fejtámla már felár ellenében kapható, és az is vagy az olcsóbb, rögzített változatban, vagy a drágább, állítható változatban. Számomra a Calypso Grand fejtámla nélkül az ideális választás.
Kényelmes és egészséges ülés, Kiváló minőségű hidraulika, Gumibevont kerekek, Masszív, kényelmes üléspárna"
heureka
28.08.2016 10:17
"Számomra fontos volt a bemutatóterem, ahol még a megrendelés előtt kipróbálhattam a széket"
heureka
07.03.2016 09:58
"kényelmes, kiváló minőségű szék
kényelmes, kiváló minőségű szék
- semmi "
heureka
21.09.2015 12:39
"Kényelmes és a részletek mellett minőségi megjelenésű szék
Kényelmes, kontúrozott ülés, rögzíthető hintázó funkció
- Olcsó hatást keltő kartámaszok"
heureka
07.03.2015 15:44
"Kényelmes és a részletek mellett minőségi megjelenésű szék
Kényelmes, formázott ülés, rögzíthető hintázó funkció
- Olcsó hatást keltő kartámaszok"
heureka
07.03.2015 15:44
"oké"
heureka
02.02.2015 08:56
"jó ár
jó szék, elégedett vagyok
- kár , hogy a termék Kínában készült :("
heureka
11.07.2014 21:24