"Nagyon kényelmes ülni rajta, tényleg bejön nekem."
arbetprojekt s.r.o.
23.07.2025 08:38
"Tényleg nagyon kényelmes ülni benne.
"
heureka
30.06.2025 08:54
"Magasabb embereknek kiváló. Egy 160 cm magas ember még a legalacsonyabb állásban sem éri el rendesen a talajt."
Martin D.
12.06.2025 08:59
"Előny – csúszó ülés
Szép kialakítás, kényelmes
"
heureka
26.01.2025 14:10
"Kiváló minőségű szék, könnyen kezelhető, kényelmes ülés hosszabb ideig is"
Robert Š.
04.01.2025 13:33
"Kényelmes szék, amely magas (199 cm) és átlagos testalkatú (100 kg) személyek számára is megfelelő.
Magas testalkatúak számára is megfelelő (199 cm vagyok)!
Kevésbé markáns deréktámasz
- Nehéz volt pontosan beilleszteni a menetekbe a szék háttámláját az üléshez rögzítésekor.
A 4D támaszok túl könnyen csúsznak előre és hátra"
heureka
02.12.2024 10:02
"Kényelmes szék, amely magas (199 cm) és átlagos testalkatú (100 kg) személyek számára is megfelelő.
Magas emberek számára is megfelelő (199 cm vagyok)!
Kevésbé markáns deréktámasz
- Nehéz volt pontosan beilleszteni a menetekbe a szék háttámláját az üléshez rögzítésekor.
A 4D támaszok túl könnyen csúsznak előre és hátra"
heureka
02.12.2024 10:02
"Egyelőre semmi
több paraméter beállítási lehetősége
"
heureka
21.11.2024 11:46
"Egyelőre semmi
több paraméter beállításának lehetősége
"
heureka
21.11.2024 11:46
"A megvásárolt termék hibás volt. Visszaküldtük "
Jó napot! Elnézést kérünk a beszállítónktól származó hibás termék miatt bekövetkezett kellemetlenségekért. Felvesszük a kapcsolatot a gyártóval, és magyarázatot fogunk kérni tőle. Ismét elnézést kérünk, és kellemes őszit kívánunk!
Monika J.
14.11.2024 05:18
"Véleményem szerint a SEGO azok közé a kiváló gyártók közé tartozik, amelyek hosszú távon törekednek termékeik színvonalának emelésére, és a velük kapcsolatos tapasztalataim alapján tudom, hogy valóban igyekeznek kiszolgálni ügyfeleiket. Manapság ez nem is olyan gyakori.
Kényelmes, görgős irodai szék, kiváló kivitelezéssel és gyönyörű dizájnnal.
- Nem tudok ilyet. Talán gumibevonatú görgőkkel lehetne még tovább javítani, amelyeket a gyártó szintén kínál kiegészítőként."
heureka
04.04.2024 08:51
"Véleményem szerint a SEGO azok közé a kiváló gyártók közé tartozik, amelyek hosszú távon törekednek termékeik színvonalának emelésére, és a velük kapcsolatos tapasztalataim alapján tudom, hogy valóban igyekeznek kiszolgálni ügyfeleiket. Manapság ez nem olyan gyakori.
Kényelmes, görgős irodai szék, kiváló kivitelezéssel és gyönyörű dizájnnal.
- Nem tudok ilyet. Talán gumibevonatú görgőkkel lehetne még tovább javítani, amelyeket a gyártó szintén kínál kiegészítőként."
heureka
04.04.2024 08:51
"
: kiváló minőségű és rendkívül kényelmes szék- Nincs "
heureka
11.12.2023 18:29
"195 cm magas vagyok, ezért egy magasabb ülésű széket rendeltem, és elégedett vagyok vele. Jó választás magas, karcsú alkatúak számára. "
Michal B.
25.08.2023 09:35
"Hol is kezdjem? Vesz egy széket 500 euróért, és elvárja, hogy a pénzéért megkapja a kívánt minőséget, és ha véletlenül meghibásodik, akkor szervizt is. De sajnos egyik sem történik meg. Többszöri e-mailes levelezés és videók küldése után, amelyeken látható, hogy a szék minden mozdulatnál undorítóan recseg, elküldenek egy új lengéscsillapítót, és azt mondják, csináld meg magad. Ha a probléma továbbra is fennáll, reklamálni kell, és 30 napig várni a válaszra szék nélkül (vagyis a földön kell dolgoznom). Az eladáskor szinte cukrot szórnak a seggembe, de a probléma megoldásakor mindent magamnak kell elintéznem. Sajnálom, hogy úgy döntöttem, kicserélem a régi széket. "
Martina az adminisztrációtól válaszol az értékelésre
Jó napot kívánok! Nagyon sajnáljuk, hogy ilyen tapasztalatai voltak az Ego székekkel és a panaszkezeléssel kapcsolatban. Továbbítom az értékelését a panaszkezelő osztályon dolgozó kollégámnak, és bízom benne, hogy sikerül megegyezniük az Ön megelégedésére.
BitBi...
30.07.2023 19:51
" Rendkívül kényelmes, kiváló üléskényelem és állítható háttámla. Melegen ajánlom.
"
heureka
09.05.2023 06:24
"rendkívül kényelmes, alacsonyabb termetűek számára is ideális"
Městs...
09.05.2023 06:23
" lehetőség arra, hogy vásárlás előtt leüljön egy székre
"
heureka
20.01.2023 08:38
"Kiváló kivitelezés, műszakilag hibátlan, és minden számomra szükséges funkcióval rendelkezik. A háttámla felszerelésekor a műanyag alkatrészek nem illeszkedtek tökéletesen egymáshoz. Egyetlen dolgot hozzáadnék: a fejtámlát nemcsak fel-le, hanem előre-hátra is állíthatóvá tenném, mert bizonyos helyzetekben a jelenlegi fejtámla előre nyomja a fejemet. "
Martina az adminisztrációtól válaszol az értékelésre
Jó napot kívánunk, nagyon köszönjük a kedvező visszajelzését.
Ivo K.
18.01.2023 09:07
"Kiváló minőségű szék. Brünnben, az M Palác áruházban vásároltam. Nagyon segítőkész eladók és kellemes kiszolgálás. Köszönöm "
Petr Prokeš
06.06.2022 15:43
"Nagyon jó minőségű szék
"
heureka
10.08.2021 00:37
"Nagyon jó minőségű szék"
heureka
10.08.2021 00:37
"Kiváló minőségű szék, masszív szerkezet, nagyon kényelmes ülni rajta. Elégedett vagyok a választásommal."
Rudy
06.08.2021 15:52
"A szék nagyon kényelmes, és az előzőhöz képest 100%-kal jobb üléskényelmet biztosít. Sajnos szerencsétlenségemre hibás darabot kaptam, de végül minden megoldódott.
a székben kiválóan ülni
a vékony hálós háttámlának köszönhetően vizuálisan nem foglal el annyira helyet a szobában
- kisebb problémáim voltak a szállítás után, de mindent készségesen megoldottak
kicsit zavar a kerekek csörgése mozgás közben, de majd megszokom"
heureka
21.07.2021 11:08
"A szék nagyon kényelmes, és az előzőhöz képest 100%-kal jobb üléskényelmet biztosít. Sajnos szerencsétlenségemre hibás darabot kaptam, de végül minden megoldódott.
a székben kiválóan ülni
a vékony hálós háttámla miatt vizuálisan nem foglal el annyira helyet a szobában
- kisebb problémáim voltak a szállítás után, de mindent készségesen megoldottak
kicsit zavar a kerekek csörgése mozgás közben, de majd megszokom"
heureka
21.07.2021 11:08
"A szék nagyon kényelmes, és az előzőhöz képest 100%-kal jobb üléskényelmet biztosít. Sajnos szerencsétlenségemre hibás darabot kaptam, de végül minden megoldódott.
a székben kiválóan ülni, a vékony hálós háttámlának köszönhetően vizuálisan nem foglal el annyira helyet a szobában
- kisebb problémáim voltak a szállítás után, de mindent készségesen megoldottak, kicsit zavar a kerekek csörgése mozgás közben, de majd megszokom"
heureka
21.07.2021 11:08
" Kiváló az üléskényelme
A kartámaszok elég magasra állíthatók
Kiváló minőségű termék
- A háttámla nem dönthető előre, ami kellemetlenné teszi az íróasztalnál való írást, amikor kicsit előre kell hajolnom
Nagy és nehéz doboz"
heureka
28.05.2021 17:46
" Kiváló az üléskényelme, a kartámaszok elég magasra állíthatók, minőségi termék
- A háttámla nem dönthető előre, ami kellemetlenné teszi az íróasztalnál való írást, amikor kicsit előre kell hajolnom, nagy és nehéz doboz"
heureka
28.05.2021 17:46
" Kiváló kivitelezés, tökéletesen illeszkedik hozzám
"
heureka
22.05.2021 20:43
" Kiváló kivitelezés, tökéletesen illeszkedik hozzám"
heureka
22.05.2021 20:43