"De a cappuccino színű fotelről kaptam számlát, a másikról viszont nincs. Kérem tehát, hogy küldjék el a hiányzó számlát."
Karel B.
27.10.2025 09:37
"Talán gyerekeknek is megfelelő lehet
Első ránézésre szépnek tűnik.
- - alacsonyabb termetű embereknek
- nagyon gyenge kivitelezésű
- nem alkalmas mindennapi használatra"
Zboží.cz
21.06.2025 21:57
"Talán gyerekeknek is megfelelő lehet
Első ránézésre szépnek tűnik.
- - alacsonyabb termetű személyek számára
- nagyon gyenge kivitelezésű
- nem alkalmas mindennapi használatra"
Zboží.cz
21.06.2025 16:14
"Talán gyerekeknek is megfelelő lehet
Első ránézésre szépnek tűnik.
- - alacsonyabb termetű embereknek
- nagyon gyenge kivitelezés
- nem alkalmas mindennapi használatra"
Zboží.cz
21.06.2025 15:00
"Talán gyerekeknek megfelelő
Első ránézésre szépnek tűnik.
- - alacsonyabb termetű embereknek
- nagyon gyenge kivitelezés
- nem alkalmas mindennapi használatra"
Zboží.cz
21.06.2025 13:46
"Nem ajánlom, ha nem próbálja ki személyesen a széket, semmiképp se vásárolja meg a kép alapján; én is alaposan bedőltem neki – nyugdíjas vagyok, és szerettem volna megkönnyíteni a dolgomat. Teljesen rossz!!!
- Nem felel meg a képen láthatónak, rosszul van kivitelezve, az oldalai rosszul vannak összevarrva – hullámosak, két különböző árnyalatot használtak, és hihetetlenül nyikorog, amikor hátradöntött helyzetbe akarom állítani, a lábamat csak mechanikusan tudom a lábtartóra tenni, és az rövid, a fémkeret nyomja. Nagyon-nagyon csalódott vagyok, vissza szeretném adni, de már nem tudok futárt keresni és fizetni a szállításért. Már egyszer kicserélték, de rosszabbra, az oldalán lévő kerék csak „dísz”, nem lehet használni."
Zboží.cz
10.05.2025 15:07
"- Kis , gyermekszék"
Zboží.cz
01.04.2025 17:11
" Egyszerű és gyors szerelés, valamint kiváló minőség."
heureka
01.05.2024 20:02
" Szép, és vesznek még egy pihenőfotelt."
heureka
18.04.2024 03:44
"Egy újabb bútor, ami valószínűleg hamarosan máshova kerül.
– Műbőr kárpit , rövid lábtartó"
Zboží.cz
24.01.2024 17:25
" megjelenés"
Zboží.cz
01.12.2023 13:30
" elégedettség"
heureka
04.07.2023 08:01
" kényelmes, egyszerű szerelés"
Zboží.cz
13.09.2022 10:59
"Szép ajándék.
Nagyon kényelmes.
- A szerelésnél kicsit megizzadtunk."
Zboží.cz
14.04.2022 08:37
" Nagyon elégedettek vagyunk vele. Kényelmes."
Zboží.cz
07.04.2022 18:22
"Megtaláltam, amit kerestem."
heureka
01.03.2022 17:03
" könnyű karbantartás, az anyagnak köszönhetően"
Zboží.cz
11.02.2022 10:43
"Ennyiért remek választás
megjelenés, kényelmes ülés
– a lábtartó nem rögzíthető párhuzamosan az üléssel, jóval alacsonyabban van"
Zboží.cz
25.01.2022 21:15
"Ennyiért remek választás
Külső megjelenés, kényelmes ülés
– a lábtartó nem rögzíthető párhuzamosan az üléssel, jóval alacsonyabban van"
Zboží.cz
25.01.2022 08:49
" Kényelmes"
Zboží.cz
16.12.2021 22:21
"Talán lehetne hosszabb a kihúzható lábtámasz, de egyébként kényelmes, szeretjük.
Tetszett nekünk, szinte feküdni is lehet rajta. Naponta több órán át használjuk.
- Egyszer kiesett egy csavar, meghúztuk, és most már rendben van, egyébként hibátlan."
Zboží.cz
05.12.2021 08:31
" 78 éves vagyok, és ez a szék azért tetszik nekem, mert forgatható, így nem kell olyan gyakran felállnom. Elégedett vagyok vele."
Zboží.cz
21.11.2021 22:17
"Az ár-érték arány verhetetlen
Luxus megjelenés és hihetetlenül kényelmes ülés/fekvés rendkívül alacsony áron"
Zboží.cz
18.03.2021 17:39
" Nagyon kényelmes fotel. Ideális pihenésre egy fárasztó nap után.
– Az öko-bőr fotel nyikorog, amikor állítom a helyzetét. A fotel alacsony, magasabb is lehetne. Hiányzik a beállítási útmutató, a fotel inkább alacsonyabb termetű embereknek való."
Zboží.cz
15.03.2021 18:51
"Kényelmes ülés idős, hátfájással küzdő emberek számára. A lábtartó még nekem is nagyon rövid, pedig 170 cm magas vagyok. A túl alacsony ülés nem alkalmas olyan emberek számára, mint én, akik teljes csípőprotézis-beültetésen estek át. Megoldásként ki kellett cserélnem a meglévő, állíthatatlan gázrugót egy régi irodai székből származó, megfelelőbb darabra.
Ár
Kényelem
- Nincs magasságállítási lehetőség"
Zboží.cz
18.02.2021 18:43
"Kényelmes ülés idős, hátfájással küzdő emberek számára. A lábtartó még nekem is nagyon rövid, pedig 170 cm magas vagyok. A túl alacsony ülés nem alkalmas olyanok számára, mint én, akik teljes csípőprotézis-beültetésen estek át. Megoldásként ki kellett cserélnem a meglévő, állíthatatlan gázrugót egy régi irodai székből származó, megfelelőbb darabra.
Ár
Kényelem
- Nincs magasságállítási lehetőség"
Zboží.cz
18.02.2021 13:08
" Kényelmes, könnyű, kellemes tapintású.
- A szerelés kissé megerőltető (az ellenrész központosítása)"
Zboží.cz
15.02.2021 22:57
" Kényelmes, könnyű, kellemes tapintású.
– A szerelés kissé megerőltető (az ellenpár központosítása)"
Zboží.cz
15.02.2021 17:54
" Kényelmes, könnyű, kellemes tapintású.
– A felszerelés kissé körülményes (a rögzítőelem központosítása)"
Zboží.cz
15.02.2021 08:14
" kényelmes ülés, a testhelyzethez igazodó
– a lábtartó nem ideális, de nem befolyásolja az ülés kényelmét"
Zboží.cz
14.02.2021 14:26
"Elég jó ár-érték arány.
Nem foglal sok helyet
- A leírással ellentétben a lábtartó helyzetét nem lehet a szék jobb oldalán található csavarral állítani, az csak a háttámla helyzetének beállítására szolgál. A lábtartó része csak néhány pozícióba állítható kézzel, még leülés előtt. A lábtartó rövid (az ülés feleslegesen alacsony), így legfeljebb 150 cm magas személyek számára alkalmas."
Zboží.cz
13.02.2021 18:35
"Elég jó ár-érték arány.
Nem foglal sok helyet
- A leírással ellentétben a lábtartó helyzetét nem lehet a szék jobb oldalán található csavarral beállítani, az csak a háttámla helyzetének beállítására szolgál. A lábtartó része csak néhány pozícióba állítható kézzel, még leülés előtt. A lábtartó rövid (az ülés szükségtelenül alacsony), így legfeljebb 150 cm magas személyek számára alkalmas."
Zboží.cz
13.02.2021 13:08
"Elég jó ár-érték arány.
Nem foglal sok helyet
- A leírással ellentétben a lábtartó helyzetét nem lehet a szék jobb oldalán található csavarral állítani, az csak a háttámla helyzetének beállítására szolgál. A lábtartó része csak néhány pozícióba állítható kézzel, még leülés előtt. A lábtartó rövid (az ülés szükségtelenül alacsony), így legfeljebb 150 cm magas személyek számára alkalmas."
Zboží.cz
13.02.2021 08:05
" Ez a fotel mind a férjem, mind a macskák és kutyák kedvence lett; kényelmesen illeszkedik a testhez, ülésből fekvésbe való átálláskor és takarításkor is nagyon könnyen kezelhető – egyszóval minden szempontból remek
– remélem, nem lesznek"
Zboží.cz
08.01.2021 19:50
" Ez a fotel mind a férjem, mind a macskák és kutyák kedvence lett; kényelmesen illeszkedik a testhez, ülés és fekvés közötti átálláskor, valamint takarításkor is nagyon könnyen kezelhető – egyszóval minden szempontból remek
– remélem, nem lesznek"
Zboží.cz
08.01.2021 12:37
"Megfelel a megadott paramétereknek – egyelőre teljes mértékben elégedett vagyok. Az eladó hozzáállása és a kommunikáció nagyon jó."
Petr Stejskal
19.09.2018 14:40