"A lányoknak nagyon tetszettek a székek! Elégedettség"
Jana V.
07.12.2023 09:47
"
ára kiváló kivitelezés
minden állítható – magasság, mélység, háttámla magassága
a kárpit nagyon könnyen tisztítható
"
heureka
18.11.2023 12:12
" Felkeltette az érdeklődésemet a termék alakja, színe és a róla írt nagyon pozitív vélemények
– nem találom "
Zboží.cz
11.10.2023 20:44
" Felkeltette az érdeklődésemet a termék alakja, színe és a róla szóló nagyon pozitív vélemények
– nem találom "
Zboží.cz
11.10.2023 18:37
"A megrendelés, a szállítás és maga a termék is kiváló minőségű és professzionális kivitelezésű. A céget és magát a terméket is nyugodt szívvel ajánlom."
Gabriel B.
18.09.2023 18:25
" Nagyon szép, forgó szék, magasságállítható. Szép kialakítású, könnyen tisztítható. Tetszik nekünk ez a szék. Nekünk a gyermek számára kiegészítő lábtámasszal is megvan. Tökéletes az íróasztalhoz."
Zboží.cz
15.05.2023 17:28
" Nagyon szép, forgó szék, magasságállítható. Szép kialakítású, könnyen tisztítható. Tetszik nekünk ez a szék. Nekünk a gyermek számára kiegészítő lábtartóval is megvan. Tökéletes az íróasztalhoz."
Zboží.cz
15.05.2023 11:32
" jól állítható
mosható huzat
választható a rögzített láb, így a gyerek jobban tud koncentrálni
– a láb vége alig 1 cm-rel a padló felett van, szőrösebb szőnyegen ez problémát okozhat"
Zboží.cz
06.05.2023 17:35
"A szék nagyon szép és kényelmes, és az elsősök számára is jól beállítható."
Jana P.
06.03.2023 13:30
"szék az első osztályos lányomnak, a lányom egyelőre nagyon örül neki
"
heureka
12.09.2022 21:07
" A széket már kipróbáltuk két évvel ezelőtt, amikor az idősebb testvérünknek vettük... Bár az A2-es változat volt, de remélem, nincs olyan nagy különbség :-)"
Zboží.cz
09.06.2022 21:46
" A széket már kipróbáltuk két évvel ezelőtt, amikor az idősebb testvérünknek vettük... Igaz, az A2-es változat volt, de remélem, nincs olyan nagy különbség :-)"
Zboží.cz
09.06.2022 15:26
"Nekem nagyon tetszik.
Gyors összeszerelés, könnyű kezelhetőség, kis súly, kényelmes ülés."
Zboží.cz
03.11.2021 11:40
"A szék minőséginek tűnik, és a lányom is elégedett vele. A magasabb beszerzési ár ellenére ez egy hosszú távú befektetés.
"
heureka
06.09.2021 08:08
"Kiváló minőségű gyermekszék, amely a gyermekek növekedéséhez igazodik."
heureka
16.12.2020 21:20
" Kiváló kivitelezés
Stabil
Különböző testméretű gyermekekhez állítható"
Zboží.cz
05.12.2020 20:44
" Kiváló kivitelezés
Stabil
Különböző testalkatú gyermekekhez állítható"
Zboží.cz
05.12.2020 20:12
"Szép, a kicsi örül neki, és szívesen csinálja rajta a házi feladatát. Szóval elégedettek vagyunk"
P.S.
04.12.2020 05:48
" Kiváló minőségű, stabil, kényelmes irodai szék, szilárd kivitel. Színkombinációk közül lehet választani. A kárpit kellemes tapintású és szép.
– egy vékony, kisebb testsúlyú gyermek önállóan, leüléskor nem indítja be az ülésmagasság-csökkentő mechanizmust, ezért segítségre szorul az ülés leengedéséhez. De majd belenő."
heureka
07.10.2020 08:54
" Minőség"
heureka
28.09.2020 11:53
"Alapvetően elégedettek vagyunk a székkel, teljesíti az egészséges üléshez szükséges hátmeg támasztás követelményét.
Az ülés magassága és mélysége, valamint a háttámla magassága könnyen beállítható. A négyéves unokámnak kényelmes ülni rajta, háttal a háttámlához támaszkodva. Kellemes kárpit. A szék könnyen mozog a parkettán.
- örülnék , ha lehetne rögzíteni a széket, hogy ne forogjon, mert mozgás közben könnyen elfordul, és az unokámat ez arra csábítja, hogy az asztal mögött forogjon."
Zboží.cz
05.09.2019 20:44
"Alapvetően elégedettek vagyunk a székkel, teljesíti az egészséges üléshez szükséges hátmeg támasztás követelményét.
Az ülés magassága és mélysége, valamint a háttámla magassága könnyen beállítható. A négyéves unokámnak kényelmes ülni rajta, háttal a háttámlához támaszkodva. Kellemes kárpit. A szék könnyen mozog a parkettán.
- örülnék , ha lehetne rögzíteni a széket, hogy ne forogjon, mert mozgás közben könnyen elfordul, és ez arra csábítja az unokámat, hogy az asztal mögött forogjon."
Zboží.cz
05.09.2019 19:31
"Alapvetően elégedettek vagyunk a székkel, teljesíti az egészséges üléshez szükséges hátmeg támasztás követelményét.
Az ülés magassága és mélysége, valamint a háttámla magassága könnyen beállítható. A négyéves unokámnak kényelmes ülni rajta, háttal a háttámlához támaszkodva. Kellemes kárpit. A szék könnyen mozog a parkettán.
- örülnék , ha lehetne rögzíteni a széket, hogy ne forogjon, mozgás közben könnyen elfordul, és ez arra csábítja az unokámat, hogy az asztal mögött forogjon."
Zboží.cz
05.09.2019 08:03
"Minden rendben. Szék az 5 éves kislányunknak. A zöld szín jól kombinálható a rózsaszín kiegészítőkkel, később pedig a rózsaszín is jól fog állni☺ Kiváló kivitelezés, egyszerű összeszerelés. Ajánljuk."
Iva
29.12.2018 15:24
"Remek szék a kisfiamnak, az egyik kevés zöld színű közül, ami jól illik a fiú szobájába. Elégedett vagyok"
IM
27.12.2018 09:06
" stabil"
heureka
20.03.2018 10:36
"Tökéletes szék, a gyerekek elégedettek, szívesen ülnek le az íróasztalhoz :) A szülők is elégedettek – kiváló minőségű termék."
Šárka
28.09.2017 16:01
"A gyerekeknek remek, nagyon tetszik nekik
Egyszerű összeszerelés, szép kivitel
- egyelőre semmi"
heureka
12.05.2016 11:51
"A széket a 6 éves fiamnak vettem, aki nagyon örül neki. A szék kiváló minőségű, pontosan olyan, mint a weboldalon szereplő leírás. Az ülés és a háttámla kissé keményebb, de kényelmes. A szék teljesítette az elvárásaimat. Köszönöm"
Ramzeska
15.04.2016 14:06
"Összehasonlíthattam a Freaky székkel (már 6 éve megvan nekünk), amelyre egy felnőtt is elég kényelmesen le tud ülni. Az Actikid esetében nem így látom, ezért úgy döntöttem, hogy kifizetem a felárat, és kicserélem a széket egy Freaky-re, mivel az valóban sok éven át kitart a gyermeknek.
Szép a kinézete. Kisebb gyermekek számára alkalmas. Kiváló Aquaclean felület. Nagyon szép kivitelezés. Tökéletes kereszt, kerekek és háttámla.
- Úgy gondolom , hogy 11-12 éves gyerekeknek már nem nyújt túl nagy kényelmet"
heureka
02.03.2016 09:18
"Gyönyörű, masszív, első ránézésre is kiváló minőségű.
Könnyen kezelhető. Elsősnek azonban nem venném meg, mivel a forgás nem rögzíthető, így a gyerek nem ül stabilan. De bízom benne, hogy a szék hosszú évekig szolgálni fog nekünk. Ajánlom!"
R.L.
05.10.2015 11:09
"Kiváló huzat és strapabíróság. Egyszerű összeszerelés."
kcg
12.01.2015 09:42
"Kiváló bevonat és strapabíróság."
kcg
12.01.2015 09:42